|   
  Gıda Güvenliği Politikamız

Işletmemizde ve tüm yemek sunum noktalarımızda, müşterilerimizi güler yüzlü karşılayarak ,yasal şartlara uygunluk, hijyen ve sağlık ilkeleri ile kendilerini en güvenilir şekilde  damak tadına uygun yiyecekler sunmak ; tüm personelimizin eğitim ve yetkinlik seviyelerini artırmak, müşteri beklentilerini karşılamak, gıda güvenliği yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak kurumsal politikamızdır.
  Hijyen Politikamız

NOSTALJİ YEMEK Fabrikası yemek üretim alanında görev alan tüm personelimiz sadece bu bölümde kullanılma amaçlı temin edilmiş üniforma, ayakkabı, ağız maskesi, steril eldiven ve bonelerle çalışmaktadır. Görevli personelimiz dışındaki personel ve kişilerin bu alana girmesi kesinlikle yasaktır. Sizlerin sağlığından direkt sorumlu olmanın bilincinde olan, hijyenik ve lezzetli ürünleri, sağlıklı, kaliteli ve aynı zamanda damak zevkine uygun yemekleri gıda mühendisleri kontrolü altında üretmeyi kendisine prensip edinen bir lezzet firmasıdır.
  Üretim Politikamız

NOSTALJİ YEMEK  sahip olduğu kalite prensipleri çerçevesinde satın almadan depolamaya, üretimden son nokta tüketimine kadar her aşamada hijyen ve kalite standartlarında hizmet vermektedir.Yemek ve öğün kavramlarının insan sağlığı açısından öneminin darkında olan NOSTALJİ YEMEK Fabrikası'nda, her üretilen yemek öncesinde kalori ve ihtiyaç planlaması ve üretim sonrasında kalite kontrol testleri yapılmakta, yemeğin firmalara taşınıp servis edilmesine kadar güvenli ve sağlıklı bir ortam sunulmaktadır.NOSTALJİ YEMEK A'dan Z'ye bir üretim ve denetim fabrikasıdır.Zamanlama konusundaki hassasiyetin farkında olan NOSTALJİ YEMEK FABRİKASI tüketim zamanına göre üretim ve taşıma planlaması yapılmaktadır.
  Kalite Politikamız

Yemek üretim sürecinde hijyenik ve leziz yemekler üretilip müşteri isteklerinin karşılanması, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yemek üretimi yapılması, NOSTALJİ YEMEK personeline düzenli kalite eğitimleri verilerek, yemek üretim yeteneklerinin geliştirilmesi ve üretim aşamasından tüke­tim aşamasına kadar her noktada kalite standartlarının en üst derecede sağlanması fabrikamızın temel kalite politikasıdır.

Amacımız, Türk ve Batı Mutfağı'ndan en leziz yemeklerin lezzetli, sağlıklı ve temiz bir ortamda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretimini yapmak ve tüketim noktasına kadar yemek kalitesini sağlamaktır.
Copyright 2013 Nostalji Yemek  Kullanım Şartları Gizlilik